by Nero in
Update

Co přichází v dnešním updatu do naši oblíbené hry ? Mrkněme na to

Vylepšení pokeru, ponorky a barvy drátu!

PONORKA PŘICHÁZÍ

Jeden z projektů s nejviditelnější rychlostí tento měsíc, Submarines, nebo ponorky, učinil tento týden několik významných kroků kupředu. Tým, který odstraní většinu původního nastavení, pracuje na implementaci sólové i duo ponorky.

Spolu s měřítkem pracovního modelu a schématy pojmenování tým vývojářů dokončil spoustu kolizí a sítí pro obě ponorky. Rovněž se zdá, že některé funkce jsou již v pořádku.

Stále na samostatném odvětví je ještě příliš brzy na to, abyste to mohli rozjet, naskočili do jedné z těchto plechovek a začali zkoumat hloubky moří Rust. To znamená, že vzhledem k rychlosti a obsahu závazků tento týden bych řekl, že tým vývojářů není daleko od toho, aby to dokázali do velkého updatu. Jakmile to bude hotové, budeme mít úplný souhrn všeho, co jako hráč potřebujete vědět o této vzrušující nové metodě podvodní dopravy.

další Vylepšení pokeru

Po řadě oprav a vylepšení uživatelského rozhraní minulý týden zaznamenává oblíbená karetní hra Rust, Texas Hold ‘Em, několik významných vizuálních vylepšení, která zasáhnou do hry. Konkrétně jsou společné karty nyní viditelné na stole a žetony na stole odpovídají skutečnému banku. Kromě toho vylepšili některé z výkonů uživatelského rozhraní.

Celkově by poker hraný v červnu měl nejen lépe fungovat, ale umožnit dynamičtější zážitek, protože statické umění na stole ožilo.

Barvy drátů a hadic

Elektrikáři z Rustu se mohou radovat z nové možnosti barev pro nástroj drátu a hadici se dostaly ven. Tým, který přidal celkem 4 barvy, implementoval tým možnost výběru barev pro oba tyto nástroje. Pro přístup jednoduše stiskněte tlačítko „R“ nástrojem nahoru a vyberte požadovanou barvu.

Granát: jen tip

Poprvé uživatelé granátů ve hře budou mít k dispozici o něco více informací. Je to díky novému tipu na obrazovce, který vysvětluje, jak funguje mechanika vržení a puštění při prvním použití granátu.

Vydání konzoly bude spuštěno!

Pro všechny fanoušky konzoly bude Rust Console Edition uvedena na trh! Zdá se, že zaváděcí den závisí na verzi, kterou jste zakoupili. Verze Deluxe a Ultimate byly uvedeny do provozu dne 18.5.2021, zatímco standardní verze byla uvedena do provozu dne 21.5.2021. Pokud jste to ještě neudělali, podívejte se na stránku Rust Console Edition, kde najdete odkazy na předobjednávky a další informace.

další věci

  • Více práce na nové AI a zvířatech (použit nový model divočáka)
  • Malá vylepšení umístění baterie, schopnost rotace před usazením a lze je umístit na stoly / krabice
  • Opravy drobných chyb na pracovním vozíku
  • Různé práce pro oči hráče
  • Převod Hapis pokračuje (stále není dáno, kdy se to vrátí zpět do rotace)
  • Pokrok v oblasti nového obsahu vlakových tunelů, konkrétně vchodu do bunkrů na venkově
  • Více práce na demoshot větvi/branchu (která vypadá jako další nástroj pro ukázkové přehrávání)

Tak děkujeme za přečtení a uvidíme se zase za týden. ČAU!

Related Posts