Jaká jsou pravidla tohoto webu?
„Chovejte se slušně a dodržujte platné zákony.“

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA
1. Chovejte se k sobě slušně – zapomeňte na nadávky, urážky, vulgarizmy, pomluvy, vzájemné napadání a provokace! Osobní spory řešte mimo veřejnou diskuzi.

2. Jsou zakázána témata a příspěvky obsahující pornografii, propagaci nacizmu, rasismu, obscénní výrazy či obrázky, atp. Je zakázáno šíření nesnášenlivosti či podněcování k zločinnosti. Je zakázán jakýkoliv obsah, porušující platné zákony České a Slovenské republiky. Je zakázáno porušovat autorský zákon a autorská práva. Je zakázáno šíření spamu.

3. Fórum není místem pro komerční reklamu zdarma*. Soukromá inzerce členů webu je povolena, je bezplatná a je pro ni vytvořen prostor ve Fóru. Členové webu mohou přiměřeným způsobem** využít podpisu u svých příspěvků k odkazu na své aktivity nekomerčního charakteru. Zájemcům o komerční inzerci bude na vyžádání zaslán ceník.

4. Respektujte právo na soukromí druhého. Je zakázáno vkládat do diskuse cizí e-maily, telefonní čísla, adresy, případně jakékoli jiné osobní údaje druhé osoby bez jejího souhlasu.

5. Jsou zakázány duplicitní registrace a používání více než jednoho jména či přezdívky (nicku). Není možné použít ve jméně či přezdívce vulgárních výrazů nebo jmen známých osobností. Je zakázáno použít avatar (miniatura v profilu) s nevhodným obsahem, viz. bod 2.

Publikování nebo šíření obsahu těchto stránek je bez předchozího souhlasu provozovatele webu zakázáno! Autor článku www.czechrust.cz