by Nero in
Web

Pokud byste chtěli vyzkoušet tuto cloudovou herní službu od Nvidie bez stahování aplikace, nyní konečně můžete. Přístup k ní získáte jednoduše prostřednictvím prohlížeče Chrome (samozřejmě ale pouze v případě, že patříte mezi předplatitele), stačí jen přejít na adresu nvidia.com.

XDA Developers

S novinkou přišli redaktoři serveru XDA Developers, kteří poukázali na poznámky u vydání verze 2.0.27 GeForce Now, které odhalují beta podporu prohlížeče Google Chrome na zařízeních se systémem Windows a macOS. Jiné prohlížeče či systémy (např. Linux či zařízení s Androidem) sice mohou fungovat, ale prozatím nejsou podporovány. Postupně by se však služba měla dostat na všechna zařízení, která podporují Google Chrome (od Chromebooků, přes mobilní telefony, až po chytré televize).

Kromě výrazného usnadnění přístupu k herní platformě prostřednictvím prohlížeče, Nvidia uživatelský komfort zvýšila také přidáním snazšího způsobu sdílení jednoduše pomocí zaslání odkazu přátelům. Novinkou je také jednoduché umístění her přímo na plochu či podpora pro nové Macy od Applu s procesorem M1.

Služba GeForce Now byla spuštěna zhruba před rokem a od té doby získala podporu streamování her pro iOS prostřednictvím prohlížeče Safari. Jejím velkým benefitem je na rozdíl od podobných streamovacích služeb to, že umožňuje streamovat do PC, Shieldu či na zařízení s Androidem hry, které již vlastníte třeba na Steamu nebo Epic Storu.

Zdroje: engadget.comgsmarena.com

Related Posts

No Comments

Leave a Reply