Začalo to nápadem rozjet stránku o hře Rust, kde budou novinky, návody, videa a odpovědi, které budou hledat hráči této Survival hry. Všimli jsme si, že Rust komunita neustále stoupá i díky dropům na Twitch.tv a hra má neustálé aktualizace, tak že vás zde neustále něco čeká nového.

Významné dny

14.1.2021 se zakoupila doména www.czechrust.cz a začal boj s webovou prezentací.

6.2.2021 se zakoupil první herní server.

více

Snažíme se o vytvoření komunity, která bude základem pro České a Slovenské servery. Chceme nováčkům dát plno rad a informací, které budou moct uplatnit ve hře a na kterémkoliv herním serveru. Ukážeme jim jak začít a aby je hra nepřestala bavit během pár hodin hraní – když je bude každý zabíjet a raidovat. Nechceme tady tvořit komunitu “toxic” hráčů, kteří nám budou znepříjemňovat tuhle hru. Pokusíme se o to, aby si tuhle stránku každý nový návštěvník oblíbil a našel vše co potřebuje. Prosíme starší a stávající hráče aby nováčkům pomohli při startu. Budeme rádi za pomoc s tvořením příspěvků a otázek na které budeme moci my a ostatní uživatelé odpovídat.

zajímá tě to ?

Jestli tě zajímá Rust a vše kolem této hry, tak budeme rádi, když se připojíš do našeho týmu a napíšeš nám žádanku na e-mail: info@czechrust.cz