Dnes je první čtvrtek v měsíci a asi víte, co to znamená! Můžeme vám s radostí napsat o novém wipu 4.3.2021 ( dnes proběhne i wipe na našem herním serveru 2x! ).

Aktualizace se očekává v normálním čase (14:00 EST / 19:00 GMT) a vynutí force wipe na všech serverech.

Pracovní vozíky

To je to na co většina z nás čekala ! Zde je video o aktualizaci od Puddyho:

Přidány pracovní vozíky

Zvýrazněme co nejvíce nadpis této aktualizace, Work Carts, neboli pracovní vozíky si našly cestu do Rustu. Daleko větší než nové vozidlo, tato aktualizace zahrnuje celý podzemní tunelový systém, různé vstupní body po mapě, nové NPC, loot a spoustu nových herních možností.

Ve zkratce: Po mapě je přidáno kolem 20 vchodů do tunelu – vypadají jako malé stanice metra s výtahovou šachtou ( viz obrázek nahoře ). Sjeďte výtahem dolů (nebo po schodech, ale nedoporučujeme to, protože tento způsob trvá asi 3 minuty). Postupujte po krátké chodbě, zabijte některé z nových NPC Tunnel Dweller ( obrázek dole ) a najdete cestu k jedné z mnoha tunelových platforem.

Odtamtud můžete vzít nějaký loot, zabít další obyvatele tunelu a hlavně naskočit do nového pracovního vozíku ( cca až s 15 vašimi přáteli v Rustu ). Tento rozsáhlý tunelový systém spojuje hlavní atrakce celé krajiny Rust, vše snadno dostupné s pomocí pracovního vozíku.

Celý článek o tomto novém tunelovém systému a pracovním vozíku bude přidán během víkendu. Chcete-li zjistit všechny podrobnosti, tak sledujte stránku!

herní automaty v bandit kempu

Do Bandit Campu byly přidány herní automaty. Tyto 3 stroje, které se nacházejí ve stejné místnosti jako ruleta, pracují na principu se šrotem jako ruleta a nabízejí značné výhry – pokud budete mít štěstí.

Chcete-li si zahrát, jděte k jednomu z automatů, připojte jej a vložte nějaký šrot. Za cenu 2 šrotu za točku, můžete sedět a zkoušet svojí šanci na výhru celý den a celou noc – vyhrajte až 1 500 šrotu!

Herní automaty nelze vyrobit a najdete je pouze v exkluzivním místě Bandit Camp, ale o tom jsem už psali v minulé novince, tak že kdo sledoval stránku, tak to už dávno ví 🙂

znovu další kolo twitch.tv dropů

Další kolo Twitch dropů je dnes spuštěno, aktualizace (14:00 EST). Tento týden obsahuje řadu skvělých Streamerů Rustu. V době psaní tohoto článku se stránka Facepunch Twitch neaktualizovala, aby zobrazovala všechny nabídky, ale očekáváme řadu dropů specifických pro Streamery spolu s několika obecnými dropy od Rust.

Jako vždy nezapomeňte přejít na stránku Facepunch Twitch, abyste zajistili propojení svých účtů. Toto je také jediné období dropů Twitch, který se tento měsíc očekává, protože bude pokračovat v plánech Facepunch až za další měsíc ( to už taky víte od minulé aktualizace ).

Byla spuštěna beta verze Rust pro herní konzole

O této aktualizaci jsme vám nějaké informace nakousli v minulém díle ( 4.2 ).

Blízká se na dobré časy pro konzole hráče! Probíhá první soukromá beta verze Rustu na herní konzole. Malá skupina lidí byla pozvána na test 1. března, další se přidávají každý den. Nemůžeme o tom nic moc psát, protože všichni soukromí beta testeři jsou zavázáni mlčenlivostí 😀 . To znamená, že pokud si chcete Rust vyzkoušet na konzoli, tak se přihlaste ( odkaz najdete v minulém článku o aktualizaci – 4.2.2021 ).

Beta verze má trvat do konce měsíce.

EL. Rozvodny bez radiace

Silniční elektrické rozvodny, které najdete po mapě, jsou o něco více pohostinnější s lootem. Radiace byla ze všech úplně odstraněna.

Hladší a plynulejší jízda na koni

Jízda na koni po pláních v Rustu bude tento měsíc pro oči o něco lepší, protože pohybový efekt koně, zejména v nerovném terénu, byl vyhlazen.

Změny v doručování dronů

Některé vylepšení tohoto měsíce se také týkají Dronů. Nyní je poplatek za doručení za každý nákup na rozdíl od množství. To znamená, že pokaždé, když kliknete na „Koupit“, vám bude účtován pouze jeden poplatek za doručení, bez ohledu na zadané množství. Množství se také ihned po kliknutí na nákup resetuje na 0.

Vylepšení menu serverů

Pro zlepšení výsledků bylo v prohlížeči serveru provedeno několik drobných změn. Nyní ve výchozím nastavení seznam prohlížečů odfiltruje prázdné servery, což umožní, aby se nejprve zobrazily aktivnější servery. Naopak záložka Oblíbené a Historie bude vždy zobrazovat prázdné servery. Nakonec bylo trochu vylepšeno zobrazení značek / tagu.

Různé opravy

Došlo také k řadě různých oprav této hry. Zde jsou některé hlavní body:

 • Možnost umístění malé bedny pod mixující stůl ( experimentální stůl ).
 • Držení RF vysílače již hráče neoznačuje jako nepřátele
 • Opravené XL neonové nápisy blokující okna
 • Opravená velká lednička, která brání vytváření objemu
 • Opravené silně nabité baterie, které zobrazovali nesprávný zbývající čas
 • Přísnější (velké) objemy bazénu (fix)
 • Opravený objem větrného generátoru brání vytváření a nasazování nesouladů objemu, což způsobuje matoucí chování

další věci

Na závěr ještě několik dalších důležitých věcí:

 • Outpost by se již neměl spawnovat ve sněhu
 • Rodinné sdílení je v dohledné budoucnosti zakázáno
 • Přidán název loot panelu pro některé další mrtvoly vědců
 • Přidáno rottingflies.hide admin convar k deaktivaci vfx

Publikování nebo šíření obsahu těchto stránek je bez předchozího souhlasu provozovatele webu zakázáno!

Autor článku www.czechrust.cz

Zdroj: https://www.rustafied.com/