by Nero in
Novinky

Tento víkend bude u mnohých ve znamení oslav Valentýna – svátku zamilovaných. Kromě toho ale nastane také lunární Nový rok a toho se rozhodlo využít i studio Valve a v rámci své distribuční služby Steam nabízí další velkou várku slev!

v nabídce můžete najít nespočet slev a herních titulů

Z akčních her tu je například hra Far Cry 5 z roku 2018 za cenu 11,99 EUR a v kompletní edici za 23,99 EUR, díl který doprovází série do dalších let a do boje jej doprovází Wolfenstein II nesoucí podtitul The New Colossus, který stojí 5,99 EUR.

sport

Trochu jiný typ akce pak přináší FIFA 2021 v kompletní edici za 31,49 EUR.

strategie

Pro milovníky strategií je pak k dispozici Total War: THREE KINGDOMS za 29,99 EUR a doplňující obsah pro tuto hru se pohybuje od 6,99 do 15,19 EUR v základní verzi, případně za 26,99 EUR ve zlaté edici.

survival

Pokud jste ale zastánci Survival a hry o přežití ( jinak by jste asi nebyli na naší stránce 😀 ), tak zde máme v nabídce námi zmiňovaný Rust za 22,77 EUR ( sleva 33%! ). Hru můžete zakoupit přes náš odkaz na hlavní stránce “Koupit Rust”.

V novém updatu jsme si také vzpomenuli, že Lunární rok se odehrává i v Rustu, tak že sledujte Twitch.tv dropy, získejte skiny v marketu a také můžete odpalovat dělobuchy ve hře !

Kompletní slevy všech her potom naleznete na stránce https://store.steampowered.com/

Related Posts