by Nero in
Rust

Máme tu další update! Pojďme se společně podívat o co go 🙂

Drony a karty

Pokrok dronů

Pobočka „dron / obchod“, která se objevila na začátku týdne, zaznamenala v posledních několika dnech spoustu závazků. Je pravda, že pobočka „dronů“ už nějakou dobu existuje, ale tento nový „obchod“ má několik zajímavých závazků, které vyvolávají otázky, k čemu budou tyto drony skutečně použity.

„Skryjte Pee Pee 9000 na mapě“ stranou, různé závazky ukazují na nějakou formu systému nákupu / objednávek spolu s terminály po mapě. Budou tyto drony použity pro nějakou formu funkce doručování nových produktů? Nikdo nemůže s jistotou říci, protože Facepunch dosud nezveřejnil žádné podrobnosti. Zdá se tedy, že tato funkce postupuje vysokou rychlostí, takže vás budeme informovat, až vyjde najevo více.

karty ve hře

V poslední době se pracuje na nové větvi, která se zmiňuje o některých slibných nových mini hrách v Rustu. Pobočka CardGames, která se poprvé objevila před pouhými dvěma týdny, většinou proletěla pod radarem, protože každý jednotlivý závazek byl skryt.

To je s výjimkou jednoho spáchání, které bylo veřejné. To nám umožňuje vidět, že za poslední dva týdny došlo u této větve o více než sto skrytých závazků. Jaké hry budou zahrnuty přesně? Spekulace poukazují na poker, blackjack a hrací automaty – ale budeme si muset počkat a uvidíme na jistotu.

S tolika závazky v krátkém časovém období by mohl Facepunch tlačit, aby tuto funkci spustili co nejdříve. Mohlo by být. Bez ohledu na to, až budou k dispozici další informace, budeme mít plný přehled toho, co všechny tyto karetní hry znamenají.

Bradley “loot” nerf

Sejmout zrádný tank NPC, alias “Bradley”, na Launch Site bude po aktualizaci příští týden o něco méně přínosné, protože pokles rychlosti u high-end zbraní byl snížen z přepravky.

kemper modul

Na větvi vozidel se objevuje několik vraždění vzrušujícího nového modulu. Modul Camper, který byl poprvé viděn zhruba před měsícem, získal minulý týden další práce. S původně nastavenými urychlovači, výložníky, LOD, sklem a zdravotními podmínkami se zdá, že tento záhadný nový modul nemusí být daleko od toho, aby spatřil denní světlo.

Ačkoli z Facepunchu nebyly konkrétně zveřejněny žádné informace, myšlenka modulu Camper oprávněně zvedne pár obočí. Může to být nějaká forma mobilní základny? Mohli bychom na něj nasadit objekty? To vše se teprve uvidí, ale vzhledem k tomu, že většina základní práce je zdánlivě dokončena, možná nebudeme muset dlouho čekat, než to zjistíme.

Ušetřete 203

Obecně řečeno, nadcházející změny v generování map se odehrávají ve větvi ‚saveXXX‘ (nové číslo pro každou iteraci). Tento měsíc se zdá, že tyto posuny zahrnují některé opravy okamžitých úmrtí u určitého vchodu do jeskyně spolu s opravou zeleného skládačky Trainyard. Alistair právě včera začal s touto pobočkou, takže bych nebyl překvapen, kdybychom před aktualizací příští týden uviděli nějaké další vylepšení.

K tomuhle Čtvrtečnímu updatu je to vše. Co nás čeká za pár dní v měsíčním updatu ? To si musíme počkat, ale určitě se můžeme na něco těšit! Sledujte stránku a dozvíte se o měsíčním updatu více !

www.czechrust.cz

Related Posts