by Nero in
Rust

Automaty, kombinézy a pracovní vozíky

Další týden pro vývoj Rustu a tým Facepunch dělá velký pokrok v nových funkcích spolu s několika dalšími opravami.

herní automaty

Výherní automaty právě dorazily do Rustu. Lze je spawnout pouze v tuto chvíli, takže není jasné, jak přesně budou ve hře ještě vypadat. Dávají nám aspoň letmý pohled na to, jak budou Rust automaty fungovat.

Rychle a stručně: připojíte automat, vložíte šrot a točíte, točíte, točíte ( kotíte 😀 )! Každé otočení vás stojí 10 šrotu a pokud kotouče přistanou na vítězném vzoru, vyhrajete příslušnou výplatu. Pro gamblery velmi zajímavý update ! 😀

kombinéza

Tento týden wipu si do hry našel nový článek svou kombinézu. Kombinéza je jeden kus oděvu, který pokrývá horní i dolní polovinu současně. V současné době je kombinéza Bone Armor a není jasné, zda bude mít nová kombinéza pouze jednu formu, nebo zda bude mít nějakou funkci. Ať tak či onak, vypadá to docela cool. Až vyjde více informací, tak dostanete echo 🙂

Průběh pracovního vozíku

Workcart, který si tento týden odnesl zlato, postupuje obrovským tempem vpřed. Pokud jste promrhali nějaké info ohledně pracovního vozíku, tento branch znamená nejen železniční vozidlo, ale ve skutečnosti i celý nový systém tunelů pro procházení celé mapy podzemí. Budoucnost spojením mnoha památek dohromady, tyto nové tunely umožní hráčům a týmům obejít krajinu Rustu jako nikdy předtím.

Samotný pracovní vozík alias Workcart, který bude umístěn na kolejích v tunelech, umožní skupinám cestovat z místa na místo stylem poháněným palivem ( jako loď, auto, nebo heli ). Zatím není zcela jasné, jak budete moci tyto vozíky získat a jak přesně bude tento tunelový systém vypadat po vydání. Ale s rychlostí, jakou se v tomto branchu ukazují spoilery, by nás nepřekvapilo, kdyby ve velmi blízké době vyšlo najevo více. Mezitím vám ukazujeme nějaké obrázky pracovního vozíku / tunelů jak se to plánuje.

Vylepšený pohyb koně

Vývojáři nám trochu zapracovali na koni. Jízda by od teď měla být plynulejší a vyladěnější.

twitch.tv dropy

Alistair tento týden trochu objasnil budoucnost dropu v Rustu na Twitch.tv. Poté, co dnes 5. kolo dropů skončí, 4. března proběhne další kolo dropu Twitch.tv které doprovází měsíční aktualizaci. Do budoucna můžete očekávat, že uvidíte pouze jedno kolo dropu na Twitch.tv za měsíc.

další aktualizace

  • Rodinné sdílení je v dohledné budoucnosti zakázáno
  • Více se pracuje na nových zvířatech
  • Opravené silně nabité baterie zobrazující nesprávný zbývající čas
  • Roadsign rukavice mohou mít nyní skin
  • Opravený stálý RF spam na ropné plošině
  • Opravené stohování rozmístění vysílače RF a nesprávné nadměrné hranice
  • Opravený formátovaný text na tlačítku prohlížeče
  • Blokujte hráče, aby se dostali na tržiště Dronu

Related Posts