Nejprve vám řekneme co znamená zkratka FPS ve hře, kdo to ještě neví, tak úplný komplet úvod co znamená FPS naleznete v dalším návodu ” Co znamená FPS ? “. Ve zkratce zde napíšeme co FPS znamená:

Zkratka znamená „počet snímků za sekundu “ a označuje počet snímků, které může grafická karta vykreslit každou sekundu, nebo kolik snímků může váš monitor každou sekundu zobrazit. První je závislý na výkonu vaší grafické karty, zatímco druhý zcela závisí na obnovovací frekvenci monitoru. 

Jak pro správné nastavení hry, aby váš počítač stíhal ? Pokud ovšem máte výkonný počítač, tak vás asi moc FPS zajímat nebude, nebo tyhle otázky alespoň málo kdo hledá.

jak mám nastavenou hru na mém počítači (nero)

Pevný disk – 1TB Seagate

Procesor – Intel(R) Core(TM) i5-4460 CPU @ 3.20GHz

Základní deska – Gigabyte Technology Co., Ltd. H97-HD3

Grafická karta – NVIDIA GeForce GTX 760 2GB

RAM – 2x8GB celkově tedy 16GB

A teď se podívejme do článku jaké jsou minimální požadavky výkonu pro hru RUST zde: https://www.czechrust.cz/hardware-naroky-pro-hru-rust/

zde máte screeny nastavení:

TIP: Pokud zvýšíte “Kvalitu objektů” tak se vám zvýší kvalita v texturách, tak že můžete lépe vidět přes stavbu ze dřeva a následně také upgrade stěny z metal fragmentů. Dva materiály na které to nemá specifický vliv je upgrade z kamenů, nebo z vysoké kvality (HQ metal).

Publikování nebo šíření obsahu těchto stránek je bez předchozího souhlasu provozovatele webu zakázáno! Autor článku www.czechrust.cz