by Nero in
Update

Testování pracovního vozíku, beta verze na konzole a další!

Znovu jsme nezaspali a přidáváme další update! Týden před velkou měsíční aktualizací a tým Facepunch připravuje některé nové funkce.

Rust konzole – omezená beta verze

Omezená beta verze Rust konzole začne brzy. Mnoho uživatelů, kteří se zaregistrovali do e-mailového seznamu Double Eleven, dostali na začátku tohoto týdne e-mail s pozvánkou k Beta verzi. Beta verze, která se otevírá omezenému počtu lidí v Severní Americe a Evropě, bude toto období fungovat jako počáteční zátěžový test Rust na konzole. Zatím není přesně jasné, kdy se tato beta verze otevře, očekává se však, že s přibývajícím zátěžovým testem bude přidáno stále více lidí.

Ještě není pozdě se přihlásit. Jednoduše přejděte na web Facepunch a vyplňte formulář ( viz.: https://rust.double11.com/ ). Další informace najdete v častých dotazech FAQ k D11.

Pracovní vozíky od 4. března!

Koruna toho updatu jsou pracovní vozíky! Zdá se, že pracovní vozík má všechny okolnosti propracované a 4. března se vrhneme po hlavě s novým updatem.

Jak si možná pamatujete z předchozích týdnů, update pracovního vozíku představuje nejen nové kolejové vozidlo, ale také celou novou škálu podzemních tunelů. V této době je stále plno práce na tomto vozíku a celém systému, takže nejsme schopni uvést určitá specifika, jako je počet pracovních vozíků, jak rozsáhlý je tunelový systém atd. Podle Alistaira bychom tedy měli být schopni začít testovat ještě dnes!

Než bude aktualizace plně spuštěna příští týden, podrobně napíšeme vše, co potřebujete vědět o pracovním vozíku.

Pracovní vozíky lze nyní otestovat na pracovní větvi „workcart“!

Automaty v Bandit kempu

Herní automaty, které byly minulý týden přidány do updatu, jsou nyní umístěny na mapu. V Bandit Campu již ruleta není jedinou hazardní hrou v této bezpečné zóně.

Pokud jste nečetli minulý update, tak automaty fungují pomocí šrotu – cena 10 šrotu za točku . S řadou výherních kombinací, které jsou k dispozici, mohou být tyto výherní automaty jen vaší vstupenkou do šrotu velké ligy. Jak se dalo čekat, tak automaty nebudou moci být vytvořeny a ani umístěny do vašich base. Poskytnou však ještě větší motivaci, abyste se vydali do místního táboru banditů, když pocítíte nutkání hazardovat.

Kombinéza a Ženský model

Minulý týden byl do updatu přidán nový oděv, kombinéza. Tento týden jsme se dočkali přidání ženské varianty tohoto nového jednodílného oblečení. Zatím žádné slovo o tom, jak přesně budou ve hře získány, ale máme tušení, že budou k dispozici v obchodě s položkami k nákupu příští týden.

Save204

S aktualizací příští týden přicházejí některé změny v generování procedurálních map. Bylo vytvořeno odvětví „uložit“, které na mapě umožní určité změny. Konkrétně byla radiace odstraněna z Roadside a do Outpostu byl také přidán filtr terénu, který zajišťuje, že se ve sněhu nespawne.

Vylepšení prohlížeče serveru

Pro zlepšení výsledků bylo v prohlížeči serveru provedeno několik drobných změn. Ve výchozím nastavení seznam prohlížečů – nyní odfiltruje prázdné servery, což umožní, aby se nejprve zobrazily aktivní servery. Naopak na kartě Oblíbené a Historie se budou vždy zobrazovat prázdné servery. Nakonec bylo zobrazení značek ( tagy ) trochu vylepšeno.

Různé opravy

V tomto týdnu bylo sloučeno několik různých oprav. Zde jsou některé hlavní body:

 • Přísnější (velké) objemy bazénu (fix)
 • Opravený objem větrného generátoru brání vytváření a nasazování nesouladů objemu, což způsobuje matoucí chování
 • Povolení malého boxu pod mixující stůl
 • Držení RF vysílače již hráče neoznačuje jako nepřátelského
 • Oprava tichého překlepu RF Pager
 • Opravené XL neonové nápisy a blokující okna
 • Opravená velká lednička, která brání vytváření objemu

další věci

 • Další pokrok na Hapisu
 • Optimalizace síťových značek
 • Optimalizace výkonu serveru
 • Postup na progressu v menu

Related Posts